4816P-2-131LF
MFR.Part #
4816P-2-131LF
JLCPCB Part #
C1737221
Description
130Ω 15 16 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS