4814P-T01-561LF
MFR.Part #
4814P-T01-561LF
JLCPCB Part #
C1359600
Description
14 160mW 560Ω 7 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS