RLB1014-563KL
MFR.Part #
RLB1014-563KL
JLCPCB Part #
C1331090
Package
Plugin,D8.7xL12mm
Description
200Ω 52mA 56mH 60mA ±10% 插件,D8.7xL12mm Power Inductors ROHS