767143511GPTR13
MFR.Part #
767143511GPTR13
JLCPCB Part #
C1738334
Description
14 200mW 510Ω 7 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS