4814P-1-223LF
MFR.Part #
4814P-1-223LF
JLCPCB Part #
C1736897
Description
14 160mW 22kΩ 7 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS