4816P-1-223LF
MFR.Part #
4816P-1-223LF
JLCPCB Part #
C1731519
Description
16 160mW 22kΩ 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS