4612X-101-393LF
MFR.Part #
4612X-101-393LF
JLCPCB Part #
C5510048
Package
SIP-12
Description
11 12 200mW 39kΩ ±100ppm/℃ ±2% SIP-12 Resistor Networks, Arrays ROHS