5800-562-RC
MFR.Part #
5800-562-RC
JLCPCB Part #
C17276655
Description
100mA 13.8Ω 150mA 5.6mH ±10% Plugin,D7xL17.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS