SRF0703A-101M
MFR.Part #
SRF0703A-101M
JLCPCB Part #
C5907325
Package
SMD-4P,7.6x7.6mm
Description
100uH 715mΩ 730mA 790mA AEC-Q200 ±20% SMD-4P,7.6x7.6mm Power Inductors ROHS