4610X-AP1-470LF
MFR.Part #
4610X-AP1-470LF
JLCPCB Part #
C1359052
Description
10 200mW 47Ω 9 ±250ppm/℃ SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS