4610X-AP1-471LF
MFR.Part #
4610X-AP1-471LF
JLCPCB Part #
C1358852
Description
10 200mW 470Ω 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS