3386P-1-500
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3386P-1-500
JLCPCB Part #
C5892046
Package
Plugin
Description
1 500mW 50Ω ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors