4609X-AP1-241LF
MFR.Part #
4609X-AP1-241LF
JLCPCB Part #
C1359231
Package
SIP-9-2.54mm
Description
200mW 240Ω 8 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-9-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS