1110-220K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
1110-220K-RC
JLCPCB Part #
C1329982
Package
Plugin,D16.8xL21.3mm
Description
20mΩ 22uH 5.5A ±10% 插件,D16.8xL21.3mm Power Inductors ROHS