4306R-101-203LF
MFR.Part #
4306R-101-203LF
JLCPCB Part #
C6418567
Package
SIP-6
Description
200mW 20kΩ 5 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6 Resistor Networks, Arrays ROHS