4608X-AP2-101LF
MFR.Part #
4608X-AP2-101LF
JLCPCB Part #
C7020323
Package
SIP-8
Description
100Ω 300mW 4 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8 Resistor Networks, Arrays ROHS