SRR1005-270Y
MFR.Part #
SRR1005-270Y
JLCPCB Part #
C6235094
Package
SMD,12.7x10mm
Description
1.3A 1.6A 120mΩ 27uH ±15% SMD,12.7x10mm Power Inductors ROHS