4416P-1-473LF
MFR.Part #
4416P-1-473LF
JLCPCB Part #
C1739865
Description
16 160mW 47kΩ 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-300mil Resistor Networks, Arrays ROHS