4607X-101-102LF
MFR.Part #
4607X-101-102LF
JLCPCB Part #
C1358015
Description
1kΩ 200mW 6 7 ±100ppm/℃ ±2% SIP-7-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS