4604X-101-102LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4604X-101-102LF
JLCPCB Part #
C6070464
Package
SIP-4
Description
1kΩ 200mW 3 4 ±100ppm/℃ ±2% SIP-4 Resistor Networks, Arrays ROHS