4607X-101-511LF
MFR.Part #
4607X-101-511LF
JLCPCB Part #
C1358790
Description
200mW 510Ω 6 7 ±100ppm/℃ ±2% SIP-7-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS