4606X-102-151LF
MFR.Part #
4606X-102-151LF
JLCPCB Part #
C1358166
Package
SIP-6-2.54mm
Description
150Ω 3 300mW 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS