4606X-102-511LF
MFR.Part #
4606X-102-511LF
JLCPCB Part #
C1358800
Package
SIP-6-2.54mm
Description
3 300mW 510Ω 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS