4604X-101-223LF
MFR.Part #
4604X-101-223LF
JLCPCB Part #
C1358947
Description
200mW 22kΩ 3 4 ±100ppm/℃ ±2% SIP-4-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS