SMA6J13CA-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMA6J13CA-Q
JLCPCB Part #
C1847838
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 13V 15.9V 1uA 21.5V 28A 600W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS