4416P-T02-472
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4416P-T02-472
JLCPCB Part #
C1361486
Package
SOIC-16-300mil
Description
15 16 160mW 4.7kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-300mil Resistor Networks, Arrays