SDE1006A-820K
MFR.Part #
SDE1006A-820K
JLCPCB Part #
C2046649
Package
SMD,9x10mm
Description
1.5A 1.6A 250mΩ 82uH AEC-Q200 ±10% SMD,9x10mm Power Inductors ROHS