4310R-102-182LF
MFR.Part #
4310R-102-182LF
JLCPCB Part #
C1361211
Description
1.8kΩ 10 300mW 5 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS