4310R-102-184LF
MFR.Part #
4310R-102-184LF
JLCPCB Part #
C6392385
Package
SIP-10
Description
10 180kΩ 300mW 5 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10 Resistor Networks, Arrays ROHS