4610X-AP2-472LF
MFR.Part #
4610X-AP2-472LF
JLCPCB Part #
C1359694
Description
10 300mW 4.7kΩ 5 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS