4308R-104-331/331
MFR.Part #
4308R-104-331/331
JLCPCB Part #
C1359858
Package
SIP-8-2.54mm
Description
12 200mW 330Ω 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays