4310M-102-202LF
MFR.Part #
4310M-102-202LF
JLCPCB Part #
C1363419
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 2kΩ 400mW 5 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS