4610X-102-151LF
MFR.Part #
4610X-102-151LF
JLCPCB Part #
C1358070
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 150Ω 300mW 5 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS