4310M-101-152LF
MFR.Part #
4310M-101-152LF
JLCPCB Part #
C1363276
Description
1.5kΩ 10 250mW 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS