4310R-104-181/221
MFR.Part #
4310R-104-181/221
JLCPCB Part #
C1361064
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 16 180Ω、220Ω 200mW ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS