4310H-101-221LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4310H-101-221LF
JLCPCB Part #
C1363610
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 220Ω 300mW 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS