MF-GSMF300/36X-2
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
MF-GSMF300/36X-2
JLCPCB Part #
C2153923
Package
SMD,8.7x6.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5W 10mΩ 20A 36V 6.4mm 60mΩ 8.7mm SMD,8.7x6.4mm Resettable Fuses ROHS