4309R-101-682LF
MFR.Part #
4309R-101-682LF
JLCPCB Part #
C1360771
Description
200mW 6.8kΩ 8 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-9-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS