CFN0402-FX-R020ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CFN0402-FX-R020ELF
JLCPCB Part #
C3930793
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 20mΩ 250mW ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS