4308R-102-393LF
MFR.Part #
4308R-102-393LF
JLCPCB Part #
C1361734
Description
300mW 39kΩ 4 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS