SRF0703-4R7M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRF0703-4R7M
JLCPCB Part #
C7084454
Package
SMD-4P,7.6x7.6mm
Description
3.09A 3.78A 4.7uH 40.6mΩ ±20% SMD-4P,7.6x7.6mm Power Inductors ROHS