4308R-101-683LF
MFR.Part #
4308R-101-683LF
JLCPCB Part #
C1361612
Description
200mW 68kΩ 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS