SRN6028-1R5Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRN6028-1R5Y
JLCPCB Part #
C2050386
Package
SMD,6x6mm
Description
1.5uH 21mΩ 4.2A 5.1A ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS