CRT0805-FY-1R00ELF
MFR.Part #
CRT0805-FY-1R00ELF
JLCPCB Part #
C2092867
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 1Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS