4308M-104-331/471L
MFR.Part #
4308M-104-331/471L
JLCPCB Part #
C1361710
Package
SIP-8-2.54mm
Description
12 250mW 330Ω、470Ω 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS