4608X-102-270LF
MFR.Part #
4608X-102-270LF
JLCPCB Part #
C1359266
Package
SIP-8-2.54mm
Description
27Ω 300mW 4 8 ±250ppm/℃ SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS