PWR221T-30-1502F
MFR.Part #
PWR221T-30-1502F
JLCPCB Part #
C1432355
Package
TO-220-2
Description
-50℃~+150℃ 15kΩ 30W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS