4114R-2-562LF
MFR.Part #
4114R-2-562LF
JLCPCB Part #
C1363822
Description
125mW 13 14 5.6kΩ ±100ppm/℃ ±2% DIP-14-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS