4114R-1-274LF
MFR.Part #
4114R-1-274LF
JLCPCB Part #
C1364085
Description
14 250mW 270kΩ 7 ±100ppm/℃ ±2% DIP-14-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS