PWR221-2FCR250F
MFR.Part #
PWR221-2FCR250F
JLCPCB Part #
C19543276
Package
TO-221
Description
-40℃~+155℃ 250mΩ 50W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-221 Through Hole Resistors ROHS